E-dziennik
E-dziennik
Plan lekcji
Szkolny blog
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Leśne przygody Henia-rozstrzygnięcie konkursu
06 Kwiecień 2022

 

Leśne przygody Henia-rozstrzygnięcie konkursu

Pod koniec lutego odbyły się obrady na temat gminnego konkursu plastycznego na najciekawszą ekologiczną grę planszową pt.: „ Leśne przygody Henia”

w ramach II edycji gminnego projektu edukacyjnego: „Ekologiczne przygody niebieskiego papierka pt;.” Pokochaj z Heniem las”


Celem konkursu była promocja idei gier planszowych jako ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół oraz podkreślenie tego co nam daje las, jak możemy czerpać z jego bogactwa i pokazanie, że każdy z nas może działać na rzecz przyrody i środowiska naturalnego.

W konkursie wzięło udział bisko 100 uczniów z klas 1-3 ze szkół podstawowych w gminie Łukowica (SP 2 Przyszowa, SP Stronie, SP Świdnik, SP Młyńczyska).

Jury w składzie:

mgr. Halina Mordarska- edukacja wczesnoszkolna,

mgr. Małgorzata Hebda- oddział przedszkolny,

mgr. Monika Kunicka – biologia

wyłoniło następujących zwycięzców:

Kategoria indywidualna:

Klasa I

I miejsce

Ola Burdacka, SP 2 Przyszowa

Antoni Bodziony, SP Młyńczyska

II miejsce

Liliana Dziedzina, SP Stronie

Fabian Kotkiewicz, SP Stronie

III miejsce

Faustyna Potoniec, SP Młyńczyska

Wiktoria Łazarz, SP Młyńczyska

Klasa II

I miejsce

Marysia Tomaszek, SP 2 Przyszowa

II miejsce

Evan Mudie, SP Młyńczyska

Magdalena Hebda, SP 2 Przyszowa

III miejsce

Anna Woźniak, SP 2 Przyszowa

Fabian Kamiński, SP 2 Przyszowa

 

Klasa III

I miejsce

Agata Brodowska, SP 2 Przyszowa

II miejsce

 Amelia Jasica,  SP 2 Przyszowa

 

Kategoria grupowa:

I miejsce

  • Antoni Bodziony, Bartosz Tokarczyk kl. I SP Młyńczyska
  • Katarzyna Gurgul, Kacper Pryma, kl. III  SP Świdnik
  • Amelia Franczyk, Julia Szyszka, kl. III,  

II  miejsce

Piotr Wilk, Wojtek Kowalczyk, Helena Augustynka , SP Stronie

III miejsce

Kinga Dudka, Milena Morzywołek, kl. IIISP Świdnik

 

Wyróżnienia:

  • Magdalena Wolak, Dorota Tudaj, Hanna Bugajska, Kornelia Bielak, kl. I  SP Świdnik
  • Teresa Kulek, Zofia Stefanowicz, kl. II SP Świdnik
  • Michał Kutek, Mikołaj Stanisz, Hugon Hrabczak, kl. III SP Świdnik
  • Karol Potoniec, kl. I SP Młyńczyska
  • Weronika Gomółka, SP Stronie
  • Amelia Nowogórska, , Konrad Sułkowski, Magdalena Śmiałek, Robert Tudaj, kl. III SP Świdnik
  • Magdalena Tokarz, SP Młyńczyska
  • Przemyslaw Pietrzak, kl. III SP Świdnik
  • Patrycja Talarczyk, Milena Franczyk, kl. II SP Młyńczyska
  • Martyna Talarczyk, Jakub Talarczyk, kl. II SP Młyńczyska

 

 

Zwycięzcom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i udział w konkursie pozostałym uczestnikom.

Galeria zdjęć:
Wyświetleń: 49