E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook
Konkursy Pozaszkolne Rok 2018/2019

I miejsce w powiecie i 8 miejsce w województwie w IX Edycji Małopolskiego Konkursu promującego bezpieczeństwo uczniów na drodze Odblaskowa Szkoła

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w konkursach kuratoryjnych:
Anna Król kl. VIIIb - Małopolski Konkursu Geograficzny
Teresa Opiela kl. VII - Małopolski Konkurs Języka Polskiego  

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:
Ciuła Olaf i Szymon Pławecki  kl. VIIIb - Małopolski Konkurs Chemiczny
Rafał Dunikowski kl. VIIIb - Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 
Teresa Opiela kl. VII oraz Faustyna Opiela kl. VIIIa - Małopolski Konkurs Języka Polskiego 
Gabriela Biedroń kl. VIIIa - Małopolski Konkurs Biologiczny  
Mariusz Jasica kl. VIIIb, Faustyna Opiela kl. VIIIa, Patrycja Nawalaniec kl. VIIIb – Ogólnopolski Konkurs "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezja Patriotyczna okres 1914 do 1926r. - Marta Szewczyk kl. IIIA Gim.
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej - Łukasz Jasica kl. VIa
II miejsce w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Jan Paweł II - artysta" - Michał Zastrzeżyński kl. VII
I miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa” - Bartłomiej Ptaszek i Oskar Dyrek kl. VII  
II miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa” - Dawid Stanisz kl. VII  
III miejsce w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa”  - Bartłomiej Czajka kl. VIIIb
Wyróżnienia w X miejsko – gminnym konkursie plastycznym „Choinka Bożonarodzeniowa”  - Marta Ptaszek kl. Vb, Dawid Janik kl. VII, Piotr Janik kl. VIIIa, Sikoń Ernest klasa VII.

Wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – Teresa Opiela kl. VII
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – Krzysztof Jaworz-Dutka kl. IIa, Zofia Opiela kl. IIb, Hanna Kozdroń  kl. IIb, Zuzanna Jasica kl. III, Gabriela Szewczyk kl. IV,  Karol Bargieł kl. IV, Albert Chudy kl. Vb, Kamil Piórkowski kl. VIa, Magdalena Jasica kl. VIa, Kamil Bargieł kl. VIa, Łukasz Jasica kl. VIa, Łukasz Czachura kl. VIa.

II miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną „Nasza Gazeta” dla szkolnej gazetki „Figielek”.

Laureat i zdobywca I miejsca w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży MaGa – Szkoła Podstawowa w Mordarce.

Nagroda Grand Prix i I miejsce dla zespołu „Ludowianki” w kategorii śpiewu w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży MaGa w składzie: Paulina Szewczyk Va, Anna Ładoś Va, Magdalena Dutka Va, Alicja Mrowca Vb, Katarzyna Kaim VIa, Anna Filipek VIb, Karolina Osadowska IIIB. 

I miejsce dla zespołu „Dzwoneczki” w konkursie śpiewu w kategorii kl. 0-III w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży MaGa w składzie: Justyna Stępień Ib, Roksana Friedrich Ia, Emilia Kaim Ib, Julia Zelek Ib, Jowita Dutka Ia, Julia Janik Ia. 

I miejsce dla grupy tanecznej "Super Dziewczyny" w konkursie tańca w kategorii kl. 0 – III w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży MaGa w składzie: Nadia Ryś Ib, Nikola Pietrucha Ia, Amelia Chlipała IIb, Amelia Bieda IIb, Zofia Bąba IIb, Julia Frasunek IIa, Oliwia Ptaszek IIb, Karolina Garncarczyk IIb, Magdalena Mól IIb, Izabella Puch IIb.
 
III miejsce dla grupy „Pieguski” w konkursie tańca w kategorii kl. IV-VI w VI Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży MaGa w składzie: Anna Ładoś Va, Aleksandra Kaim Vb, Anastazja Rusin Va, Amelia Dąbrowska Va, Amelia Szubryt IV, Natalia Śmierciak IV, Aleksandra Mamak Vb.

I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Matka, matula, mateńka” zorganizowanym przez  bibliotekę szkolną ZSP nr 4 w Limanowej - Marta Szewczyk kl. IIIA.


Konkursy Pozaszkolne Rok 2017/2018

Gimnazjum:
III miejsce w Gminnym Konkursie Chemicznym - Natalia Ryś kl. IIIA
Wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie „Zawodowy GPS”- branża weterynaryjna Gabriela  Lis kl. IIIB
II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Katarzyna Pawlik kl. IIIA
I miejsce  w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego - Mateusz Dunikowski kl. IIIA
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Zuzanna Ziaja kl. IIA
Finalista powiatowego Konkursu Maraton Matematyczny - Kacper Golonka kl. IIIA

Szkoła Podstawowa:
II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Faustyna Opiela kl. VIIa
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem” - Łukasz Jasica kl. Va
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja to MY. Ojczyzna malowana słowem” - Kinga Tomasik kl. Ia

Wynik „bardzo dobry” w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – Teresa Opiela kl. VI
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Hubert Włodarczyk kl. IIIa 
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Gabriela Szewczyk  kl. IIIa
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Julia Kozdroń  kl. IIIb
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Bulanda Radosław kl. IVb
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Albert Chudy  kl. IVb
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Paulina Szewczyk  kl. IVa
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny - Magdalena Jasica  kl. Va

II miejsce w XII Gminnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego – kategoria scenka dramatyczna - Łukasz Dudka kl. Vb, Sylwia Mól kl. Vb, Zuzanna Jasica kl. Va, Łukasz Jasica kl. Va
IX Miejsko – Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem „Najpiękniejszy łańcuch choinkowy”
– I miejsce Piotr Janik i Bartłomiej Czajka, wyróżnienie Dawid Janik  
Nagroda Grand Prix w konkursie tańca – MaGa 2018” - Patrycja Tobiasz kl. VI
Wyróżnienie w powiatowym konkursie pn. „Ekologiczny Stroik Wielkanocny”- Julia Zelek kl. 0a
Projekt „Małopolskie talenty”  - nominowani z kl. IV i V SP, zakwalifikowali się:
-z języka angielskiego: Michał Hada, Piotr Dudek, Piotr Skorupa, 
-z matematyki: Albert Chudy, Kamil Bargieł, Łukasz Czachura, Magdalena Jasica
-z przedsiębiorczości: Dominika Czajka, Julia Piórkowska, Szymon Ryś

Sukcesy grupy artystycznej w składzie: Karol Tokarczyk, Kacper Jordan, Wojciech Gawlik, Mikołaj Staśko, Michał Mrowca, Karol Dyrek, Szymon Ryś, Konrad Jasica:
Nagroda specjalna na Parafialnym Przeglądzie Szopek i Gwiazd Kolędowych w  Mordarce
I miejsce w  XXII Przeglądzie Grup Kolędniczych Gminy Limanowa
II miejsce w XIX Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym ,,Zagrojcie ta Turoniowi”