E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook
Konkursy przedmiotowe

XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki w 100 rocznicę Legionowego Czynu Niepodległościowego - Katarzyna Raczek z kl.6 - III miejsce  za utwór pt. „Powstań, Polsko”

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki "Słowa sercem pisane" pod hasłem Jan Paweł II na zawsze w sercach naszych -  Katarzyna Raczek z kl.6 - III miejsce (opiekun Ewa Zelek) za utwór pt."Santo subito"

Ogólnopolski Konkurs Junior Media pt. "Juniorowi sportmaniacy"- Anna Pawlik z kl.6 - III miejsce (opiekun Ewa Zelek) za opis sportowego bzika - wrestlingu 

Małopolski konkurs historyczny-  Krzysztof Jasica kl IIIA-  laureat

Małopolski konkurs biologiczny- Natalia Lupa kl IIIA- finalistka

Małopolski konkurs historyczny  "Losy żołnierza polskiego" - Krzysztof Jasica kl IIIA- finalista

Wojewódzki konkurs tematyczny – „Trudny czas 70 rocznica powstania warszawskiego” Krzysztof Jasica  - laureat

Konkurs powiatowy języka angielskiego – III miejsce- Mateusz Hanzel kl IIIB

Konkurs gminny języka angielskiego- I miejsce – Mateusz Hanzel kl IIIB

Konkurs gminny języka angielskiego- II miejsce – Julia Niemiec kl II

V Gminny Konkurs o bł. Janie Pawle II „Bóg pragnie, aby wszyscy byli święci” pod patronatem Wójta Gminy Limanowa – konkurs twórczości poetyckiej -  Katarzyna Raczek kl. VI  - I miejsce  za wiersz „Santo subito”

Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkoły podstawowej w Nowym Sączu podczas nocy naukowców
I miejsce Mateusz Dunikowski kl V
II miejsce Kacper Golonka kl V
IV miejsce Szymon Bieda kl V
VI miejsce Katarzyna Raczek kl VI

Siedmioro uczniów i uczennic naszej szkoły opublikowało swoje artykuły w Dobrym Tygodniku Sądeckim, nr 11, z dnia 20 marca 2014 r. oraz nr 21, z dnia 29 maja 2014 r. Uczniowie z klasy piątej: Kacper Golonka, Natalia Ryś, Łukasz Król, Paweł Mól oraz z klasy szóstej: Katarzyna Raczek, Anna Pawlik, Renata Słowiak napisali ciekawe teksty, które redakcja gazety uznała za godne rozpowszechnienia i umieściła w dodatku „junior”. (opiekun Ewa Zelek)

Konkursy artystyczne

Szkoła podstawowa

Klasa 0a 
Konkurs plastyczny” Czarodziejski przedmiot”- organizowany przez przedszkole Chatka Małego Skrzatka- wyróżnienia Julia Kozdroń, Paulina Malec, Karolina Zastrzeżyńska

Konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”- z cyklu pod skrzydłami anioła- organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu- wyróżnienie Paulina Szewczyk, Weronika Król

Klasa Ob
Powiatowym konkurs recytatorski „Julian Tuwim Czarodziej Słowa” –III miejsce Katarzyna Opiela
Konkurs plastyczny „Zaczarowany przedmiot”- II miejsce  Zofia Hada

Klasa Oc
Konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”- z cyklu pod skrzydłami anioła- organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu- wyróżnienie Joanna Twaróg

Klasy I - VI

Gminny konkurs plastyczny w Rupniowie pt. „Projekt okładki do dramatu Noc listopadowa” - II miejsce w kategorii SP: Antoni Król (opiekun Wiesław Mamak)

Gminny konkurs w Rupniowie pt. „Przedstawiamy scenkę z dramatu Stanisława Wyspiańskiego” - II miejsce: uczniowie klasy szóstej - Kamil Biernat, Dawid Dyrek, Alicja Janik, Agnieszka Lupa, Wiktoria Słowiak (opiekun Barbara Klimek)

Wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.”Zabawy słuchowe” – Emilia Rusin z kl.IIIb (opiekun Ewa Zelek)

Gminny Konkurs plastyczny „Odblask moim przyjacielem”-III miejsce Anna Król

Wyróżnienie  dla zespołu „Dzwoneczki” – w powiatowym konkursie kolęd i pastorałek w LDK w Limanowej

Wyróżnienie w Powiatowym konkursie kolęd i Pastorałek  dla zespołu „Dzwoneczki” -Joanna Szubryt, Patrycja Nawalaniec, Aleksandra Kaim, Amelia Lis, Martyna Wróbel, Gabriela Dutka, Karolina Puch, Julita Golonka, Szymon Pławecki, Anita Abram

Konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”- z cyklu pod skrzydłami anioła- organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu- wyróżnienia Miłosz Hebda, Natalia Odziomek, Mateusz Kędroń

Konkurs plastyczny – „Udział ziemi limanowskiej w powstaniu styczniowym”- Kacper Golonka - laureat konkursu

III miejsce w gminnym przeglądzie kolęd i pastorałek na Starej Wsi- Łukasz i Mariusz Jasica, Szymon Pławecki, Tomasz Odziomek,  Marcin Tomaszek, Zaszczerzyński 

Miejsko-Gminny konkurs plastyczny „Gwiazda Betlejemska” - I miejsce Patryk Stanisz, II  miejsce Krzysztof Zelek

Konkurs Plastyczny "Gwiazda Betlejemska"- Dawid Stanisz – III miejsce

Gimnazjum

Gminny konkurs plastyczny w Rupniowie pt. „Projekt okładki do dramatu Noc listopadowa” - 
II miejsce w kategorii Gimnazjum: Weronika Kowalczyk (opiekun Wiesław Mamak)

Konkurs plastyczny „Moja kartka bożonarodzeniowa”- z cyklu pod skrzydłami anioła- organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu- wyróżnienia Aneta Kowalczyk, Julia Niemiec, Patryk Lupa

Miejsko-Gminny konkurs plastyczny „Gwiazda Betlejemska” - II miejsce Agnieszka Chudy