E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook
Konkursy przedmiotowe

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego w konkursach kuratoryjnych:

Gimnazjum
Małopolski Konkurs Biologiczny - Natalia Ryś kl. IIA
Małopolski Konkurs Biologiczny - Wiktoria Słowiak kl. IIIA
Małopolski Konkurs Biologiczny - Antoni Król kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Katarzyna Raczek kl. IIIA
Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do programu” – Mateusz Dunikowski kl. IIA

Uczniowie którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego w konkursach kuratoryjnych:

Gimnazjum
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Marta Dudek kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Katarzyna Raczek kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Renata Słowiak kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Anna Pawlik kl. IIIA
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Natalia Odziomek kl. IIB
Małopolski Konkurs Polonistyczny - Małgorzata Olesiak kl. IA
Małopolski Konkurs Geograficzny - Franciszek Hutek kl. IIIB
Tematyczny Konkurs Informatyczny „Od algorytmu do programu” – Szymon Bieda kl. IIA
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza  i dzieje oręża polskiego” - Marta Dudek kl. IIIA

Szkoła Podstawowa
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Opiela Faustyna kl. VIa
Małopolski Konkurs Humanistyczny - Opiela Teresa kl. V
Małopolski Konkurs Matematyczny - Olaf Ciuła kl. VIb
Małopolski Konkurs Matematyczny - Adrian Kądziołka kl. VIb

Gimnazjum
III miejsce w województwie w konkursie literackim związanym z postacią S. Konarskiego -  Natalia Odziomek kl. IIB  

Konkurs zawodowy GPS – II etap - Kacper Łyszczarz – kl. IIIB, Wiktoria Słowiak kl. IIIA

Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
II miejsce w konkursie wiedzy – Anna Pawlik kl. IIIA i Maksymilian Mamak kl. IIIB
II miejsce w konkursie literackim – Natalia Odziomek kl. IIB

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”:
Wyróżnienie: Magdalena Pająk kl. IB

II Powiatowy Konkurs „Zawodowy GPS”
Branża Ekonomiczna – I miejsce Kinga Wilczyńska kl. IIIB
Branża Zoologiczno-Weterynaryjna – wyróżnienie Kacper Łyszczarz kl. IIIB

„Maraton Matematyczny” – finaliści Iwona Tokarczyk kl. IIIB i Mateusz Dunikowski kl. IIA

Szkoła Podstawowa
Etap wojewódzki Dyktanda Niepodległościowego - Opiela Faustyna kl. VIa

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2017”:
Wynik „bardzo dobry”: Gabriela Szewczyk  kl. IIa, Teresa Opiela kl. V
Wyróżnienie: Natalia Śmierciak kl. IIb, Zofia Mąka kl. IIb, Albert Chudy kl. IIIa, Łukasz Kubacki kl. IIIa, Paulina Malec kl. IIIa, Piotr Dudek kl. IIIb, Kamil Piórkowski kl. IVa, Katarzyna Jasica kl. IVa

II Gminny Konkurs Języka Angielskiego – VI miejsce Radosław Bulanda kl. IIIa

VIII Gminny Konkurs „Moje spotkanie z Janem Pawłem II” – I miejsce Amelia Lis kl. VIb

IV Gminny Turniej Ortograficzny – II miejsce Faustyna Opiela kl. VIa

Konkurs Literacki „Matka Boska w moim życiu” – III miejsce Natalia Dudczyk kl. V, wyróżnienie: Izabela Biernat kl. V, Teresa Opiela kl. V

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Mój głos w sprawie wartości” – wyróżnienie Oliwia Włodarczyk kl. VIa

Wielka Liga Czytelników – IV miejsce na etapie powiatowym: Michał Hada kl. IVa, Teresa Opiela kl. V, Faustyna Opiela kl. VIa

Konkursy artystyczne

Szkoła Podstawowa

II  miejsce dla klas zerowych w IV konkursie kolęd i pastorałek „Gore Gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś”

Małopolski Konkurs Plastyczny „Pod skrzydłami Anioła” – prace nagrodzone
Natalia Ryś kl. 0a, Anna Król – kl. VIb, Anna Czachura kl. VIa, Natalia Biedroń kl. IVa, Zbigniew Zelek kl. IIIa

Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
II miejsce w konkursie plastycznym – Anna Król kl. VI b
Wyróżnienie w konkursie plastycznym – Karolina Puch kl. VIb

Miejsko – gminny konkurs  plastyczny „Witraż Bożonarodzeniowy” 
II miejsce Bartłomiej Ptaszek kl. V, III miejsce Dawid Stanisz kl. V

Powiatowy konkurs plastyczny „Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty” 
II miejsce – Bartłomiej Ptaszek kl. V, III miejsce – Dawid Stanisz kl. V

Gminny Konkurs Plastyczny „Twórczość Juliana Tuwima pędzlem malowana” – wyróżnienie Karolina Zastrzeżyńska kl. IIa

I Gminny konkurs recytatorski „Poezja to my – Jan Brzechwa Czarodziej Słowa” – wyróżnienie Anna Ładoś – kl. IIIb

Konkursu Tańca w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. 0-III SP: II miejsce – grupa „Promyczki” w składzie: Zuzanna Jasica kl. I, Natalia Śmierciak kl. IIb, Anna Ładoś kl. IIIb, Oliwia Wróbel kl. IIIb, Paulina Szewczyk kl. IIIb, Magdalena Dutka kl. IIIb, Anastazja Rusin kl. IIIb, Julia Wojtas kl. IIIb, Amelia Dąbrowska kl. IIIb.

XI Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego
Konkurs recytacji poezji lub fragmentu dramatu – II miejsce Łukasz Jasica kl. IVa

XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" - III miejsce na szczeblu powiatowym Bartłomiej Ptaszek kl. V, wyróżnienie na szczeblu powiatowym Anna Król kl. VIb

XIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" – II miejsce w etapie gminnym Wojciech Ryś kl. I

Rejonowy Konkurs Literacki „Zdrowe odżywianie i żywności szanowanie”
I kategoria - wiersze promujące zdrową żywność, zdrowe odżywianie
grupa wiekowa klasy I-III: wyróżnienie Iwona Kaim kl. I, Nikola Kuzar kl. I
grupa wiekowa klasy IV-VI: II miejsce Patrycja Bieda kl. IVa, III miejsce Aleksandra Wodas kl. IVa i Sylwia Mól kl. IVb

II kategoria - wiersze promujące poszanowanie oraz oszczędzanie żywności
grupa wiekowa klasy IV-VI: I miejsce Patrycja Bieda kl. IVa

Gimnazjum
Konkurs organizowany  przez fundację Ostoja w Nowym Sączu „Jak rozwiązywać spory bez przemocy”
I miejsce w konkursie plastycznym – Katarzyna Raczek kl. IIIA

Miejsko – gminny konkurs  plastyczny „Witraż Bożonarodzeniowy” 
I miejsce  - Patryk Stanisz kl. IIIA

XI Gminny Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego
Konkurs recytacji poezji lub fragmentu dramatu – III miejsce Marta Szewczyk kl. IA

I Gminny konkurs recytatorski „Poezja to my – Jan Brzechwa Czarodziej Słowa” – II miejsce Joanna Szubryt kl. IIIA

Konkursu Śpiewu w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. I-III gimnazjum: II miejsce zajął zespół muzyczny w składzie: Patrycja Sławek, Magdalena Król, Karolina Osadowska, Joanna Szubryt i Kacper Łyszczarz.

Konkurs Scenek Teatralnych w ramach gminnego przeglądu  „MaGa” - w kategorii kl. I-III gimnazjum: III miejsce zajęła grupa „Didaskalki”.