E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook
Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2018/2019

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców SP                                       
Skład: Łukasz Czachura, Kamil Bargieł, Dominik Biel, Michał Hada, Mateusz Florek, Mikołaj Syktus, Piotr Dudek, Dawid Kądziołka, Wiktor Czaja.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej dziewcząt
Skład: Anita Abram, Izabela Biernat, Anna Czachura, Gabriela Jasica, Małgorzata Jasica, Anna Król, Aleksandra Madej, Agata Nguyen, Julia Syktus, Patrycja Tobiasz, Wiktoria Wrona, Martyna Wróbel.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Dziewcząt
Skład: Amelia Dąbrowska, Anna Filipek, Wiktoria Janik, Oliwia Jasica, Zuzanna Jasica, Małgorzata Jędrzejek, Katarzyna Kaim, Paulina Malec, Anna Pietrzak, Marta Ptaszek, Liliana Smoleń, Weronika Śmierciak.

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
Skład: Anita Abram, Oliwia Bąba, Natalia Bieda, Izabela Biernat, Gabriela Jasica, Aleksandra Madej, Karolina Osadowska, Patrycja Tobiasz, Oliwia Wlodarczyk, Wiktoria Wrona.

III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Koszykówce Chłopców SP
Skład:  Łukasz Czachura, Kamil Bargieł, Mateusz Florek, Łukasz Jasica, Michał Hada, Kacper Bąba, Mateusz Gołąb, Piotr Dudek, Dawid Kądziołka, Albert Chudy, Sebastian Musiał, Andrzej Król.

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców KL. VIII i gimnazjum
Skład: Fabian Frączek, Jakub Skorupa, Mirosław Lis, Krystian Łyszczarz, Mateusz Majda, Adrian Kądziołka, Bartłomiej Mąka.

III miejsce w Sztafetowych Zawodach Pływackich w ramach Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży na dystansie 6*50m stylem dowolnym dziewcząt: Oliwia Bąba, Izabela Biernat, Anna Czachura, Natalia Dutka, Gabriela Jasica, Angelika Malec.
III miejsce w stylu motylkowym na zawodach pływackich na etapie powiatowym - Zuzanna Jasica kl. VIa
III miejsce w XXI Biegu Niepodległości w Młynnem - Albert Chudy kl. Vb
I miejsce - sztafeta chłopców w Biegu Niepodległościowym w Młynnem

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik  2010 - Maciej Trojanowski kl. IIb

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2005 – Izabela Biernat kl. VII

III miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2007 – Opiela Katarzyna kl. Vb

IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych - rocznik 2010 – Alan Frączek kl. IIb

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych 2008 i młodsze (Magdalena Zagórowska kl. IIb, Zofia Hada kl. IV, Julia Budka kl. IV, Julia Kozdroń kl. IV, Magdalena Ptaszek kl. IV, Ćwik Natalia kl. IV)

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych - kat. Chłopców 2006-2007 (Albert Chudy kl. Vb, Piotr Dudek kl. Va, Wiktor Czaja kl Va, Mateusz Florek kl, VIa, Łukasz Czachura kl. VIa, Kamil Bargieł kl. VIa)

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim kat. dziewczęta ur. 2008-2009 - Natalia Śmierciak kl. IV

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Narciarstwie Alpejskim kat. chłopców ur. 2008-2009 - Andrzej Król kl. IV

II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce ręcznej dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w piłce ręcznej chłopców - rocznik 2006
II miejsce o Puchar Dyrektora I  Liceum Ogólnokształcącego w Limanowej
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Gminy Limanowa w Piłce Ręcznej i Dziewcząt - rocznik 2006


Sukcesy Sportowe Rok Szkolny 2017/2018

I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Maciej Trojanowski kl. Ib
III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Albert Chudy kl. IVb
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Izabela Biernat kl. VI

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2005 i młodsi
Skład: Biernat Izabela, Czaja Natalia, Czajka Dominika, Dutka Natalia, Janik Wiktoria, Jasica Magdalena, Malec Paulina, Wojtas Julia.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2005 i młodsi
Skład: Michał Zastrzeżyński, Kamil Bargieł, Kacper Bąba, Piotr Dudek, Biel Dominik

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce dziewcząt 
Skład: Biernat Izabela, Cabała Natalia, Dutka Natalia, Frączek Martyna, Gaik Zuzanna, Jasica Magdalena, Malec Angelika, Ptaszek Marta, Słowiak Sara, Smoleń Liliana, Szewczyk Dagmara, Śmierciak Weronika.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini koszykówce chłopców
Skład: Piotr Stępień, Michał Zastrzeżyński, Dawid Janik, Damian Pulit, Kamil Bargieł, Kajetan Włodarczyk, Łukasz Jasica, Mateusz Florek, Łukasz Czachura, Dominik Biel, Mateusz Gołąb.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w mini piłce siatkowej Chłopców 
Skład: Łukasz Jasica, Łukasz Czachura, Oskar Dyrek, Dawid Janik, Mateusz Gołąb, Kamil Bargieł, Bartłomiej Ptaszek, Mateusz Florek

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2005 i młodsi
Skład: Biernat Izabela, Natalia Czaja, Dutka Natalia, Frączek Martyna, Malec Angelika, Tobiasz Patrycja, Paulina Malec, Zuzanna Jasica, Weronika Śmierciak, Liliana Smoleń, Dominika Czajka

I miejsce w Mistrzostwach Gminy w „szóstkach piłkarskich” rocznik 2005 i młodsi
Skład: Bargieł Kamil, Biel Dominik, Czachura Łukasz, Czaja Wiktor, Dutka Piotr, Mateusz Florek, Gołąb Mateusz, Włodarczyk Kacper.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC szkolnych zespołów tanecznych „CHEERLEADERS” ” rocznik 2005 i młodsi
W zespole tanecznym: Dutka Natalia, Frączek Martyna, Gaik Zuzanna, Malec Angelika, Słowiak Sara, Patrycja Tobiasz, Zuzanna Jasica, Julia Piórkowska, Amelia Dąbrowska, Oliwia Jasica

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej dziewcząt rocznik 2002-2004
Skład: Natalia Bieda, Karolina Lis, Anita Abram, Gabriela Jasica, Karolina Osadowska, Aleksandra Madej

I miejsce  w Mistrzostwach Gminy w koszykówce dziewcząt
Skład: Abram Anita, Jasica Gabriela, Król Anna, Lis Amelia, Lis Karolina, Madej Aleksandra, Ngueyen Agata, Osadowska Karolina, Piwowar Joanna, Wrona Wiktoria.

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej dziewcząt rocznik 2002 – 2004
Skład: Magdalena Pająk, Wiktoria Wrona, Gabriela Odziomek, Agata Nguyen, Julia Syktus, Martyna Hudy, Amelia Lis, Karolina Lis, Anna Król, Joanna Piwowar, Natalia Odziomek, Aleksandra Madej, Karolina Osadowska

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC szkolnych zespołów tanecznych „CHEERLEADERS”
W zespole tanecznym: Agata Nguyen, Julia Syktus, Marta Szewczyk, Zuzanna Puch, Oliwia Bąba, Aleksandra Madej, Wiktoria Wrona