E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook

I  miejsce w gminie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej I miejsce w powiecie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej II miejsce w rejonie w gimnazjadzie młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej – Śmierciak Piotr, Niezabitowski Marcin, Nawalaniec Jakub, Dutka Bartłomiej, Stanisławczyk Daniel, Dyrek Rafał, Włodyka Paweł, Florek Jakub, Bubula Damian, Żurek Bartłomiej

I miejsce w turnieju piłki koszykowej na szczeblu gminnym- Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Lis Alicja, Piszczek Angelika, Sławek Natalia, Janik Justyna, Florek Patrycja, Janczyk Ilona, Zelek Marlena, Łyszczarz Izabela

II miejsce w Mistrzostwach Gminy w piłce ręcznej chłopców - Daniel Stanisławczyk, Jakub Nawalaniec, Marek Szubryt, Piotr Śmierciak, Krzysztof Niezabitowski, Jakub Florek, Bartłomiej Syktus, Damian Bubula, Dawid Włodarczyk, Mól Łukasz, Janik Krystian

III miejsce w eliminacjach gminnych w piłce ręcznej dziewcząt - Lupa Agnieszka, Słowiak Wiktoria, Dudek Marta, Janik Alicja, Słowiak Renata, Pawlik Anna, Szewczyk Zuzia, Szubryt Joanna, Prędka Karolina, Fiejtek Kamila, Odziomek Natalia, Stanisławczyk Agnieszka

III miejsce w powiatowych zawodach piłki koszykowej dziewcząt - Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Lis Alicja, Piszczek Angelika, Zelek Marlena, Sławek Natalia, Jańczyk Ilona, Florek Patrycja

I miejsce w Zimowym Turnieju Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora I LO - Kubacka Monika, Wojtas Karolina, Kaim Ewelina, Piszczek Angelika, Zelek Marlena, Sławek Natalia, Jańczyk Ilona, Florek Patrycja, Zelek Kinga, Florek Patrycja, Biedroń Marcelina

III miejsce w XIV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku „ Z Podwórka na Stadion” - Marcin Zagórowski, Damian Zając, Olaf Ciuła, Adrian Kądziołka, Szymon Pławecki, Krystian Stanisławczyk, Sebastian Rusin, Mariusz Jasica, Adrian Wojtas, Bartłomiej Mąka