E-dziennik
Rekrutacja
Plan lekcji
Zajęcia dodatkowe
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Lekcje i przerwy
LekcjaGodzina
18:00 - 8:45
28:55 - 9:40
39:50 - 10:35
410:45 - 11:30
511:45 - 12:30
612:40 - 13:25
713:35 - 14:20
814:30 - 15:15
Facebook
Rok szkolny 2018/2019

Konkursy związane  z obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości Polski

Konkursu Pieśni Patriotycznej "Pieśni, które budują ducha narodu"

1. Zuzanna Gaik, Patrycja Tobiasz i Teresa Opiela – trio „Biały krzyż” kl. VII
2. Łukasz Jasica  - „O mój rozmarynie” kl. VIa
3. Anna Ładoś, Magdalena Dutka, Paulina Szewczyk, Szymon Ryś, Karol Dyrek  - grupa śpiewacza „Przybyli ułani” kl. Va

Konkurs Recytatorski „Słowo orężem w walce o Niepodległą”

1. Marta Szewczyk IIIA
2. Łukasz Jasica VIa
3. Zuzanna Jasica VIa i Natalia Dutka VII

Konkurs  Recytatorski „Czym ma Ojczyzna” - kl. I – III

1. Zofia Opiela IIb
2. Nikola Kuzar III
3. Kinga Tomasik IIa
Wyróżnienia: Amelia Bieda - IIb, Nadia Ryś - Ib, Wojciech Gawlik - Ib, Zuzanna Lis - Ia, Zuzanna Ryś IIb, Iwona Kaim – III, Magdalena Mól – IIb

Konkurs recytatorski „Kto ty jesteś?”

1. Kajetan Szewczyk i Jakub Bernacki  kl. 0a
    Liliana Korabik i Kacper Śliwa kl. 0b
2. Bartłomiej Tobiasz i Tomasz Stanisz kl. 0b
3. Aurelia Bodziony i Kacper Jordan kl. 0a
Wyróżnienie: Gabrysia Tokarczyk i Oliwier Bodziony kl. 0c

Konkurs Plastyczny  „Święta Narodowe” kl. I – III

1. Amelia Bieda IIb                 
2. Emilia Chudy III
3. Milena Piórkowska Ia
Wyróżnienie: Julia Janik Ia, Hanna Kozdroń IIa

Konkurs Plastyczny „Patrioci to My”

1. Ryś Ewelina IIIB, Król Anna VIIIb   
2. Ziaja Zuzanna IIIA, Kaim Aleksandra VIIIb
3. Jasica Katarzyna VIa, Tomaszek Marcin IIIA, Biedroń Natalia VIb

Konkurs  Plastyczny „Flaga polska - polskie symbole narodowe” kl. 0

1. Milena Sikoń  0b
    Karol Tokarczyk 0a
2. Ania Serafin 0a
3. Konrad Jordan 0c
Wyróżnienie: Dominik Kuzak - 0b

Konkurs na prezentację multimedialną

1. Natalia Cabała VIb 
2. Kajetan Włodarczyk VIb
3. Karolina Pająk IIIB i Anna Ładoś Va, Małgorzata Bernacka Va

Turniej Patriotyczne Potyczki Rodzinne

1. Teresa i Mirosław Opiela
2. Michał i Czesława Hada
3. Łukasz i Barbara Czachura

Szkolny Konkurs Informatyczny „Najpiękniejsza e-kartka świąteczna” 

Kategoria: klasy IV-VI
I miejsce: Amelia Dąbrowska kl. Vb
II miejsce: Paulina Szewczyk kl. Va i Karol Król kl. IV
III miejsce: Magdalena Dutka kl. Va

Kategoria: klasy VII i VIII
I miejsce: Michał Martynyszyn kl.VIII
II miejsce: Teresa Opiela kl. VII
III miejsce: Izabela Biernat kl. VII

Szkolny Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Wyspiańskiego 
I miejsce – Łukasz Jasica kl. VIa
II miejsce – Zuzanna Jasica kl. VIa
III miejsce – Mariusz Jasica kl. VIIIb
IV miejsce – Julia Piórkowska kl. VIa
V miejsce – Angelika Malec kl. VII
VI miejsce – Dagmara Szewczyk kl. VII

Szkolny konkurs plastyczny „Jednostki na co dzień”

Klasa I
I miejsce Karol Szewczyk Ia
II miejsce Milena Piórkowska Ib
III miejsce Emilia Kaim Ib
Wyróżnienie: Justyna Stępień Ib

Klasa II
I miejsce Magdalena Mól IIb
II miejsce Zofia Opiela IIb
III miejsce Karolina Garncarczyk IIb
Wyróżnienie: Maciej Trojanowski IIb, Krzysztof Jaworz-Dutka IIa, Adam Prędki IIb

Klasa III
I miejsce Iwona Kaim
II miejsce Mateusz Kęska
III miejsce Kamila Dara

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną „Jednostki na co dzień”

I miejsce Anna Czachura VIIIa
II miejsce Karolina Pająk IIIB
III miejsce Andrzej Król IV
Wyróżnienie: Zuzanna Jasica VIa, Kacper Wach IV

Szkolny konkurs matematyczny „Myślę i liczę”
Klasa IV
I miejsce Hubert Włodarczyk 
II miejsce Gabriela Szewczyk
III miejsce Karol Bargieł

Klasa V
I miejsce Paulina Malec Vb
II miejsce Szymon Ryś Va
III miejsce Albert Chudy Vb

Klasa VI
I miejsce Łukasz Jasica VIa
II miejsce Kamil Piórkowski VIa
III miejsce Magdalena Jasica VIa i Łukasz Czachura VIa

Klasa VII
I miejsce Teresa Opiela
II miejsce Angelika Malec
III miejsce Natalia Dutka

Klasa VIII
I miejsce Kacper Dąbrowski VIIIa
II miejsce Adrian Kądziołka VIIIb
III miejsce Olaf Ciuła VIIIb

Klasa III gimnazjum
I miejsce Kamila Kuzar IIIA
II miejsce Zuzanna Ziaja IIIA
III miejsce Małgorzata Olesiak IIIA

Szkolny Konkurs Informatyczny „Kodowanie ze Scratchem” 

Kategoria: klasy IV-V 
I miejsce: Hubert Włodarczyk kl. IV 
II miejsce: Anna Ładoś kl. Va
III miejsce: Magdalena Dutka kl. Va 

Kategoria: klasy VI - VIII 
I miejsce: Michał Hada kl. VIa 
II miejsce: Rafał Dunikowski kl. VIIIb
III miejsce: Kacper Bąba kl. VIa



Rok szkolny 2017/2018

XIV SZKOLNY KONKURS JĘZYKOWO-PLASTYCZNY LOOK

W tegorocznej XIV edycji zwycięzcami zostali:
I miejsce  Katarzyna Jasica z kl. V a
II miejsce Paulina Szewczyk  z kl. IV a
III miejsce Gabriela Pławecka z kl. V a
Wyróżnienie otrzymała Magdalena Jasica z kl. V a

XII KONKURS NA PROJEKTY JĘZYKOWE
Tegoroczni zwycięzcy to: 
I miejsce Wiktoria Dębińska z kl. V a
II miejsce Małgorzata Jędrzejek z kl. V b
III miejsce Gabriela Pławecka z kl. V a 
Wyróżnienia: Nadia Zboś z kl. IV a i  Karolina Kęska kl. IV b     

KONKURS WIEDZY O KRAJACH EUROPEJSKICH

Tegorocznymi  zwycięzcami zostali:
I miejsce -Patrycja Tobiasz - klasa VI.
II miejsce Kamil Bargiel - klasa Va 
III miejsce Sylwia Mól – klasa Vb

Konkursy logopedyczne

Zwycięzcami w konkursie „Dary jesieni” zostali:
I miejsce Łukasz Sukiennik z kl. Va
II miejsce Łukasz Chijek z kl. IIIa oraz Amelia Chlipała z kl. Ib
III miejsce Karol Bargieł z kl. IIIb

Nagrodzeni w konkursie „Patyczaki” zostali:
Patrycja Sukiennik, Alan Frączek, Aleksandra Prędka, Łukasz Chijek, Maciej Bernacki, Kacper Banaś, Julia Kozdoroń, Filip Mamak, Kamil Knap, Gabriela Szewczyk.

Konkurs matematyczny „Myślę i liczę”
Szkoła Podstawowa:

Klasa IV
I miejsce: Albert Chudy kl. IVb
II miejsce: Piotr Dudek kl. IVa
III miejsce: Paulina Malec kl. IVb i Amelia Dąbrowska kl. IVa 

Klasa V
I miejsce: Kamil Bargieł kl. Va
II miejsce: Katarzyna Jasica kl. Va
III miejsce: Łukasz Jasica kl. Va

Klasa VI
I miejsce: Teresa Opiela
II miejsce: Angelika Malec
III miejsce: Natalia Dutka

Klasa VII
I miejsce: Kacper Dąbrowski kl. VIIa
II miejsce: Szymon Pławecki kl. VIIb
III miejsce: Mariusz Jasica kl. VIIb

Gimnazjum:

Klasa II
I miejsce: Zuzanna Ziaja kl. IIA
II miejsce: Magdalena Pająk kl. IIB
III miejsce: Gabriela Mól kl. IIA

Klasa III
I miejsce: Miłosz Hebda kl. IIIA
II miejsce: Michał Postrożny kl. IIIA
III miejsce: Karolina Lis kl. IIIB

Konkurs na prezentację multimedialną pt. „Dekoracje z wielokątów”
I miejsce Karolina Pająk kl. IIB
II miejsce Aleksandra Kaim kl. VIIb
III miejsce Angelika Malec kl. VI
Wyróżnienie Paulina Malec kl. IVb

Konkurs plastyczny „Kolorowanka geometryczna” dla klas I-III
Klasa III
I miejsce - Gabriela Szewczyk
II miejsce - Andrzej Król
III miejsce - Joanna Twaróg
Wyróżnienie - Zofia Mąka

Klasa II
I miejsce - Szymon Smoroński
II miejsce - Joanna Gawlik
III miejsce - Nikola Kuzar
Wyróżnienie - Iwona Kaim

Klasa I
I miejsce - Maksymilian Szewczyk
II miejsce - Amelia Bieda
III miejsce - Mikołaj Piórkowski
Wyróżnienie - Maksymilian Śliwa

Nagrodzeni w  konkursach  czytelniczych w roku szkolnym 2017 -2018
W konkursie: „Zabawne tytuły” nagrody książkowe otrzymali:
Faustyna Opiela z klasy VII a
Mariusz Jasica z klasy VII b

W konkursie:  „Znamy - pamiętamy ”  nagrody  książkowe otrzymali:
Oliwia Bąba z klasy II A
Mateusz Zagórowski z klasy III A    

W konkursie: „Czary – pary” nagrodę książkową otrzymała:
Teresa Opiela z klasy VI
W konkursie dla klas IV – VI: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:
Julia Wojtas z klasy IVa
Albert Chudy z klasy IVb
Gabriela Pławecka z klasy Va

W konkursie dla klas II – III: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy II:      
1. Joanna Gawlik              
2.Zuzanna Jasica           
3.Gabrysia Golonka
z klasy IIIa:
1. Małgorzata Tokarczyk
2. Hubert Włodarczyk
3. Filip Dutka
z klasy IIIb:
1. Amelia Szubryt
2. Przemysław Abram
3. Natalia Śmierciak

W konkursie dla klas VII i II – III gimnazjum: „Krzyżówka świąteczna” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy VIIa - Faustyna Opiela
z klasy VIIb - Emilia Rusin 
z klasy IIA - Oliwia Bąba
z klasy IIIA - Kacper Golonka
z klasy IIIB - Zuzanna Florek     

W konkursie dla klas VII i II – III gimnazjum: „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ” nagrodę książkową otrzymała:    
Gabriela Lis z klasy IIIB

W konkursie dla klas IV -  VI SP: „Quiz na Dzień Kobiet ” nagrody książkowe otrzymali:    
1. Łukasz Jasica klasa Va
2. Kamil Bargieł klasa Va
3. Albert Chudy klasa IVb

W konkursie dla klas I – III SP: „Krzyżówka z Adą” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy Ia:
1.Gabriela Tobiasz
2. Nikola Chrobak
3. Emilia Dębińska

z klasy Ib:
1. Oliwia Ptaszek
2. Magdalena Ćwik
3. Zofia Opiela

z klasy II:
1. Bartosz Szubryt
2. Wojciech Ryś
3. Maciej Bernacki

z klasy IIIa:
1. Gabriela Szewczyk
2. Julia Budka
3. Karolina Zastrzeżyńska

z klasy IIIb:
1. Zofia Maka
2. Joanna Twaróg
3. Patrycja Abram    

W konkursie dla klas IV -  VI SP: „Wiem wszystko o książkach ” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy IV a – Magdalena Dutka
z klasy IV b – Sebastian Musiał
z klasy V a – Kamil Bargieł
z klasy V b – Piotr Skorupa
z klasy VI – Teresa Opiela

W konkursie dla klas VII sp i II – III gimnazjum: „Znam książki i biblioteki ” nagrody książkowe otrzymali:    
z klasy VII b – Emilia Rusin
z klasy II B – Ewelina Ryś
z klasy III A – Kacper Golonka

W konkursie dla klasy VI S.P.: „Wiem wszystko o Polsce i Polakach” nagrody książkowe otrzymali:    
I miejsce – Teresa Opiela
II miejsce – Piotr Stępień i Tomasz Odziomek
III miejsce – Patrycja Tobiasz i Dagmara Szewczyk