Dzień Rodziny

Dobre nastroje i pozytywna energia towarzyszyła uczniom naszej szkoły oraz ich rodzinom na Dniu Rodziny, który odbył się 4 czerwca br.

Podzieleni na grupy uczniowie,  wzięli udział  wraz z rodzicami w różnych konkurencjach sprawnościowych tj. taniec z balonem, wieszanie prania, nawlekanie korali, taniec z dzieckiem na rękach, skakanka i inne. Tego dnia nie było przegranych. Wszyscy zasłużyli na wygraną swoją aktywną postawą w zabawie, stosowaniem zasad fair play oraz dopingowaniem siebie nawzajem. Nie liczyło się tu zwycięstwo, lecz dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu. Imprezę prowadzili uczniowie kl 7 i 8 ucząc wszystkich znanych układów tanecznych. Tuż po turnieju uczestnicy mogli się posilić smażoną kiełbaską. Na zakończenie dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni.

Dzień Rodziny był wspaniałą okazją do spędzenia razem miłych chwil, wspólnej zabawy pełnej radości i uśmiechu. Dziękuję bardzo Rodzicom za zaangażowanie w przygotowania, liczną obecność oraz wspaniałą zabawę .