Nocka w szkole

Co się dzieje w szkole, gdy Pani Dyrektor zamknie za sobą drzwi?

W poniedziałek 30 stycznia uczniowie klas III, VI i VII wraz z wychowawczyniami postanowili to sprawdzić. Wspólne nocowanie w szkole zaczęli od zajęć na sali gimnastycznej, później wszyscy zjedli kolację i przygotowali w klasach miejsca do spania.

Po zmroku klasa trzecia bawiła się w podchody. Uczniowie wykazali się niezwykłą błyskotliwością i determinacją poszukując kolejnych kopert z zadaniami, które nieraz  okazały się ogromnym wyzwaniem jak np. założenie skarpety na uszy, czy noszenie na barana kolegów. Nie mogło również zabraknąć piżamowej bitwy na poduszki oraz seansu filmowego.

Klasy starsze natomiast bawiły się w chowanego po ciemnych korytarzach, rozwiązywali przygotowane zadania, grali w kalambury i opowiadali sobie najciekawsze historie z dzieciństwa.

Nocka w szkole okazała się wspaniałą przygodą, którą długo będziemy wspominać.