Dzień Rodziny

Dnia 31 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny, na którą cała nasza społeczność szkolna zaprosiła najbliższe i najważniejsze osoby – swoich rodziców.

Spotkanie było również okazją do podsumowania Grantu III, realizowanego dzięki środkom z Urzędu Marszałkowskiego, dlatego na tę uroczystość zostali  zaproszeni także: Wójt Gminy Łukowica Bogdan Łuczkowski oraz Dyretor Zespołu Obsługi Edukacji Joanna Juras. Uczniowie w ramach projektu uczestniczyli w zajęciach kreatywności i innowacyjności, dzięki którym powstała dekoracja i upominki dla rodziców.

Zaproszonych gości powitała Pani Dyrektor, mgr Lidia Kowalczyk. Głos zabrał także Wójt Gminy i Dyrektor ZOE. Uczniowie wszystkich klas zaangażowali się w część artystyczną. Nie zabrakło pokazów tanecznych, wierszy i piosenek w wykonaniu klas 0, I, II, IV i V. Klasy III, VI i VII przygotowały przedstawienie pt. „Kot w butach”. Na koniec klasa VIII zatańczyła Belgijkę, do której dołączył Pan Wójt z naszą Panią Dyrektor.

Uczniowie włożyli w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze gości. Myślimy, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci, jak i rodziców, gdyż była pełna radości, ciepła, szczerości i wzruszeń.