25 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Na wstępie Pani Dyrektor Lidia Kowalczyk przywitała wszystkich gości. Życzenia złożył również ksiądz proboszcz Jan Gajda. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z klas 0-VIII przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny, na który złożyły się piosenki, kolędy i pastorałki, scenki teatralne a także pokaz taneczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając ich gromkimi brawami. Z ust uczniów wybrzmiało gromkie ,,Sto lat", a następnie obdarowano dziadków laurkami. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.