Wycieczka do Muszyny

W dniu 1 października 2024 roku uczniowie klas 0-3 wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Muszyny. Celem wycieczki były ogrody sensoryczne (zmysłów) i kompleks parkowy „Zapopradzie” w Muszynie. Program wycieczki obejmował spacer po ogrodach i placu. Kompleks parkowy „Zapopradzie” malowniczo rozpościera się na niewielkim wzniesieniu. Roztacza się stąd przepiękny krajobraz na Dolinę Popradu oraz uzdrowisko.

Na samym początku wspólnego spaceru, pani przewodnik wręczyła dzieciom naklejki i mapy, które w trakcie uzupełniały. Spacer po ogrodach zmysłów trwający prawie 3 godziny dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń zapachowych i dotykowych , a przepiękna jesienna pogoda pozwoliła na prawdziwy relaks i odpoczynek.

Na zakończenie wycieczki zjedliśmy pyszna pizze i zakupiliśmy symboliczne pamiątki.