Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Ogólnopolski konkurs „Orły Edukacji Wczesnoszkolnej”

Treść

Z radością informujemy o sukcesie uczniów klasy III, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Orły Edukacji Wczesnoszkolnej”.

Laureatami konkursu zostali: Hubert Sowiński, Gracjan Zięba oraz Miłosz Ząber. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnościami, które pozwoliły im osiągnąć tak wspaniały wynik.

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy im dalszych sukcesów, rozwijania swoich pasji oraz kolejnych osiągnięć na ścieżce edukacyjnej.

Zdjęcia

135348