Ogólnopolski konkurs „Orły Edukacji Wczesnoszkolnej”
Treść
Z radością informujemy o sukcesie uczniów klasy III, którzy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Orły Edukacji Wczesnoszkolnej”.
Laureatami konkursu zostali: Hubert Sowiński, Gracjan Zięba oraz Miłosz Ząber. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, zaangażowaniem oraz umiejętnościami, które pozwoliły im osiągnąć tak wspaniały wynik.
Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy im dalszych sukcesów, rozwijania swoich pasji oraz kolejnych osiągnięć na ścieżce edukacyjnej.